Kuljetusyritykset

Kuljetuksia hoitavat Kulkukeskuksen kanssa sopimuksen tehneet kuljetusyritykset.

Jos sinulle on myönnetty vakiotaksioikeus, voit etsiä itsellesi vakiotaksin sopimusautoista. Päiväautot eivät toimi vakiotaksina.

Sopimusautot

Iso esteetön auto, yli 500kg nostin

Mavo Oy, Helsinki, +358407174900, valtteri@mavo.fi
Taksikuljetukset Harri Vuolle Oy, Vantaa, +358405880814, harri@taksikuljetukset.fi
TransEdu Oy, Helsinki, +358405301397, jarno@transedu.fi

Iso esteetön auto, alle 500kg nostin ja porraskiipijä

Espoon Taksipalvelu I. Koivisto Oy, Klaukkala, +358400497650, espoontaksipalvelu@gmail.com
Javatrans Oy, Helsinki, +350500462205, javatrans@javatrans.fi
Mavo Oy, Helsinki, +358407174900, valtteri@mavo.fi
Menevä Oy, Helsinki, +358505208706, tuomo@meneva.fi
Taksikuljetukset Harri Vuolle Oy, Vantaa, +358405880814, harri@taksikuljetukset.fi
Urban Brothers Group Oy, Espoo, +358451048644, mahad.daahir@urbanbrothers.fi

Iso esteetön auto, alle 500kg 

Javatrans Oy, Helsinki, +350500462205, javatrans@javatrans.fi
Mavo Oy, Helsinki, +358407174900, valtteri@mavo.fi
Taxibus Line 24 oy, Vantaa, 0405038878, hassan.oubajja@gmail.com
Taxiline Koskinen Oy, Espoo, +358400228212, jani@taxiline24.com
Ysom, Helsinki, +358503432468, infoysom@gmail.com
 

Pieni esteetön auto

Green taxi Oy, Espoo, +358451434776, abdiwali@hotmail.com
Hirvikallion Liikenne Oy, Nummela, 0444030885, hirvikallionliikenne@gmail.com
Kaukotaksi Oy, Helsinki, 0453159331, kaukotaksi@gmail.com
Mavo Oy, Helsinki, +358407174900, valtteri@mavo.fi
Topline Taksiliikenne Oy, Espoo, +358452348767, halable42@gmail.com
TransEdu Oy, Helsinki, +358405301397, jarno@transedu.fi
Urban Brothers Group Oy, Espoo, +358451048644, mahad.daahir@urbanbrothers.fi
VL-Taxit Oy, Helsinki, +358505569898, ville@vltaxit.fi
Ysom, Helsinki, +358503432468, infoysom@gmail.com

Henkilöautot

AA Express, Helsinki, +358451969000, arifangle@yahoo.com
Absugi Taxi Oy, Espoo, +358451330000, jabaan.10@hotmail.com
Abu Taxi, Vantaa, +358451694412, abuubakar648@gmail.com
AE Sundström oy, Espoo, 0505967702, arto.sundstrom@gmail.com
AJ Taksi, Helsinki, +358451258075, ajtaksi@gmail.com
Ajyb oy, Espoo, +358409129645, sharaam13@gmail.com
akbari, Helsinki, +358469529022, saifulla@hotmail.fi
Almo kuljetus Oy, Vantaa, +358452054143, garbe747@hotmail.com
Amiir oy, Espoo, +358451829070, abdullahi69@outlook.com
Arabsiyo, Helsinki, +358445707611, yahaay@hotmail.com
Armi Ponkkonen, Vantaa, +358505896191, armiponkkonen@gmail.com
Arto Laitinen, Espoo, +358405746547, a.v.laitinen@netti.fi
Arvami Oy, Vantaa, 0400551577, arvamioy@gmail.com
ASK Konsultointi Ja Tulkkauspalvelu Oy, Espoo, 0409134024, a_s_khan63@yahoo.com
Autoilija Marko Kemppinen, Helsinki, +358405068698, marko.kemppinen@saunalahti.fi
Autoilija Pasi Mallén, Espoo, +358503466499, pasi.mallen@iki.fi
Autoilija Toni Johansson, Vantaa, 0505213230, johansson.solla@luukku.com
Autoilija, Lundell Kenneth Vilhelm, Veikkola, +358400819633, kentsu047@gmail.com
Az Transport, Vantaa, +358458947611, ch.kunjah@gmail.com
BenZuu Taksi Oy, Vantaa, 04521725151, benomaar@hotmail.com
BLWID, Espoo, 0445190459, wissadain@gmail.com
Boggis oy, Espoo, 0505725292, laaksotomi65@gmail.com
C kani taxi, Helsinki, +358452390093, mr.abdi@hotmail.com
Cab Crew Finland Oy, Espoo, +358405501869, cabcrewfinland@gmail.com
CaBo Taksi Oy, Lohja, 0408731251, carl.bostrom66@gmail.com
Cabrat, Helsinki, +358505290108, cabrat@hotmail.fi
Carrybo Oy, Grankulla, +358400446780, stefan.finne@pp.inet.fi
Centin Taksi Oy, Espoo, +358451139895, tomi.kellokoski@live.fi
Danan Taksi OY, Espoo, 0505312110, puheenjohtaja@saunalahti.fi
Danar Cab OY, Espoo, 0505312110, puheenjohtaja@saunalahti.fi ( 31.5.2021 asti)
Dayah, Espoo, 0451331871, gacan50@hotmail.com (31.6.2021 asti)
DAYNIILE, Espoo, +358449886139, feyfle@hotmail.com
Degan Taxi Oy, Vantaa, +0451617991, dhuuxcade@hotmail.com
Dhidinbe. Taksi, Helsinki, +358401511991, abdiaziz6367@outlook.com
Domin Taksi Oy, Espoo, +358451139895, tomi.kellokoski@live.fi
Eero Holopainen Oy, Sipoo, +358503530681, jari.holopainen@gmail.com
Esko Telamo Taksi 283, Espoo, +358405712994, taksi.e283@gmail.com
Espoo 973, Kauniainen, +358400847300, jarkko.kataja@kolumbus.fi
Espoon Cab Service Oy, Espoo, +358451325515, salo.lappalainen@kolumbus.fi
Espoon kihlakunnan taksit EKT Oy, Espoo, +358504310388, hallinto@ektoy.fi
Espoon taksi 229, Espoo, +358405565313, arto.linna@gmail.com
Euro Mover, Espoo, 0405000418, latif.nouri@kolumbus.fi
Finnsom Taxi, Espoo, +358442393144, cabdirisaaq73@gmail.com
Foogaawe Taksi, Vantaa, +358442388967, alaa-weyn@hotmail.com
Gafaaje, Helsinki, +358504713901, aseqnaasir@hotmail.com
Gifttime Oy, Espoo, +358440454277, harri.jaderholm@gifttime.fi
Green taxi Oy, Espoo, +358451434776, abdiwali@hotmail.com
H & P Visualis Oy, Lohja, 0405414668, hemi.karhu@gmail.com
Habi taksi Oy, Vantaa, +358401596842, haasawshe@gmail.com
Halane Helsin Oy, Helsinki, +358440356649, ahmedhashi75@gmail.com
Haltax Oy, Huhmari, +358504035358, taksivantaa@gmail.com
Hannu Katava, Nummela, +358400302089, hannukatava@gmail.com
Harri V.E. Vornanen, Espoo, +358400859992, harri.vo@hotmail.com
Hashi - Taksipalvelut, Espoo, +358406607549, abdi.hashi14@icloud.com
Helpful Jokinen Oy, Vantaa, 0400594275, taxi093@gmail.com
Helsingin Telepalvelu Oy, Espoo, +358505658119, kimmo@helsingintelepalvelu.fi
Helsinki H taksipalvelu, Helsinki, 0449831702, dalxiis05@hotmail.com
Helsinki Salama Taksi, Helsinki, +358451055510, salamataksioy@gmail.com
Hiigsi Oy, Helsinki, 0458903250, berujiif@hotmail.fi
Hirvikallion Liikenne Oy, Nummela, 0444030885, hirvikallionliikenne@gmail.com
HLA Palvelut, Vihti, +358401855550, info@hlapalvelut.fi
HST Helsingin Seudun Taksiliikenne Oy, Helsinki, 0503549819, petri.helldan@gmail.com
Ibrahim Taksi, Helsinki, 0453469090, farukasm@gmail.com
Ida Riipinen & Co Oy, Sipoo, +358443050444, rajusbraju@yahoo.com
Iidle Oy, Espoo, +358442555457, iidle.sakariya@gmail.com
Jama Taxi, Espoo, +358452035998, maxjama_@hotmail.com
Jani Kähkönen, Kirkkonummi, +358458589920, pirssi291@gmail.com
Jannatul Oy, Helsinki, +358404190117, finnbangla2@gmail.com
Jari Vinnikainen, Vantaa, 0451111435, vinnikainen.jari@kolumbus.fi
Jarkko Heiskanen, Hyvinkää, +358505465543, jih15@hotmail.com
Jasu Taxi, Espoo, 0442307873, kagabdoul@yahoo.fr
Javatrans Oy, Helsinki, +350500462205, javatrans@javatrans.fi
JBS Kuljetuspalvelu Oy, Vantaa, +358458572472, jbstaksipalvelu@gmail.com
Jeegan Taksikuljetuspalvelu Ja Henkilövuokraus, Helsinki, 0401791110, abduwally_aadan@yahoo.com
Jerusalem Food & Bakery, Helsinki, 0442526941, adnan.eltapgi@hotmail.com
JHA:n Taksi, Lohja, +358400406440, jhan.taksi@dnainternet.net
JL Teicon, Nummela, +358453148484, laamanen.jet@gmail.com
J-M Taksi E-639 Om Juhani Malmberg, Veikkola, +358503628859, juhani.malmberg@elisanet.fi
Jormas Taxi, Helsinki, +358405009390, jorma.laakkonen@kolumbus.fi
Joyride Transfer Oy Ab, Espoo, +358407395229, danpaul579@gmail.com
Juha Puharinen Oy, Helsinki, +358449832065, puharinen798@gmail.com
K. Grönholm Oy , Espoo, +358503379674, petri.gronholm@elisanet.fi
Kajy-H, Espoo, 0503364543, mikohus10@gmail.com
Kakko Pertti Kalevi, Espoo, +358405688331, perttikala@icloud.com
Kalevi Räsänen, Lohja, 0400472469, kalevi.rasanen@hotmail.com
Karakus Taksipalvelu, Espoo, 0468116480, seker2008@live.fi
Karun-palvelut Oy, Espoo, +358452094446, shojai.zamen@hotmail.com
Kaukotaksi Oy, Helsinki, 0453159331, kaukotaksi@gmail.com
Kirkkonummen Taksikuljetus Oy, Kirkkonummi, 0400454606, kirkkonummen.taksikuljetus@kolumbus.fi
Kirkkonummen TaksiPalvelut, Kirkkonummi, 0458980820, kirkkonummentaksi@gmail.com
Kreative Kuljetus Oy, Espoo, +358409129645, kreative652@gmail.com
Kuljetus Jusa Oy, Espoo, +358405504019, ismo.eloranta@kolumbus.fi
Kuljetus Tikander Oy, Helsinki, 0400628172, tapio.tikander@kolumbus.fi
Kuljetusliike Risto Salminen & Kumpp. Ky, Vantaa, +358452150725, info.asiakaspalvelu@gmail.com
Kuljetusliike Sami Alanne Oy, Kirkkonummi, 0503099093, sami.alanne@gmail.com
Kuljetuspalvelut / AMIK Oy, Espoo, +358405621712, mikkopirhonen.amik@hotmail.com
Kuosmanen Kari Juhani, Espoo, +358500429909, k.kuosmanen@kolumbus.fi
Kurres Trans Oy, Jorvas, +358400441361, kurt.westerbreg@elisanet.fi
Kurt Wennqvist Taxi, Espoo, +358400416512, kurt.wennqvist@gmail.com
Laakson Taksipalvelu Oy, Järvenpää, 0500460466, autot@laakson.fi
Lando Taksi, Espoo, +358451022222, friad@hotmail.fi
Lasse Kutvola, Espoo, +358400709748, lasse.kutvola@kolumbus.fi
LAT-VET OY, Siuntio, 0400464835, jarkko.latvala@latvet.fi
Lauri Ilmari Luostarinen, Espoo, +358505520825, lauri.luostarinen@luukku.com
Losio Lauri Oy, Sipoo, +358400608539, santtu.losio@gmail.com
M&H taksipalvelu, Kirkkonummi, 0458953133, leglitimohamed@hotmail.com
M. Jimale Taxi Oy, Helsinki, +358440301746, mjimaletaxioy@gmail.com
M:M.Enterprise, Espoo, 0404623973, mahfuz_fin@yahoo.com
Markus Logistics Finland Oy, Vantaa, 0400411155, markus.haapanen@markuslogistics.fi
Mavo Oy, Helsinki, +358407174900, valtteri@mavo.fi
Max Åberg, Kirkkonummi, +358400616456, macce.aberg@gmail.com
Menevä Oy, Helsinki, +358505208706, tuomo@meneva.fi
Mika Välisalo, Kirkkonummi, 0503924661, mika.valisalo@pp.inet.fi
Mikael Lindström Oy, Vantaa, 0500540554, taxi132@gmail.com
MJK Cab Oy, Helsinki, +358400602200, jyrkij.mikkola@gmail.com
Modusol Oy , Espoo, +358400431752, jarmo.haimelin@saunalahti.fi
Moutaxi oy, Kaunianen, +358445457546, jpltaxiservice@gmail.com
Mr. Taxi Oy , Helsinki, +358500494220, aki.nikkinen@mrtaxi.fi
MTL-Taxi, Nummela, +358504405160, mauno.liukkonen@kolumbus.fi
NiGe Ab, Espoo, +358400707570, toimisto@nige.fi
Nivri Oy, Espoo, 0500800500, sari.haggqvist@tililoukia.fi
NJT-Palvelut OY, Karkkila, +358408409559, njt.palvelut@gmail.com
NMP Lines Oy, Espoo, +358452340056, nmplines@gmail.com
Nordins taksi ja kuljetuspalvelu, Helsinki, 0440209980, nordinstaksi@gmail.com
Nuuksion Taksikuljetus Aapo Broström, Espoo, 0400201185, aapo.brostrom@gmail.com
O S A Taksipalvelu, Espoo, 0504724744, taksipalveluosa@gmail.com
On The Go AriTaxi, Espoo, +358402532296, arikhaled@yahoo.fr
ORIN, Vantaa, 0407202202, finbd@icloud.com
OW-KULJETUS, Vantaa, +358401925861, omar.weheliye91@gmail.com
Oy Taxi 693 Ab , Kauniainen, +358400446780, stefan.finne@pp.inet.fi
Palvelu J.P Jokinen Oy, Nummela, 0400320345, juha.jokinen@taksipalvelujokinen.fi
Pasila Juha, Helsinki, +358400431610, juha.pasila@gmail.com
Pekpin Oy, Lohja, +358440205013, taksi.ahlfors@gmail.com
Petri Mäkinen Taxi 411 Espoo, Espoo, 0408417111, pmakinen7@hotmail.com
Pikku-Tomin Taksi Oy , Espoo, +358400563053, tomi.turtiainen@saunalahti.fi
Pirssiatrit Oy, Espoo, 0443266885, jvmaenpaa@gmail.com
Premium Taxi Oy, Veikkola, +38405106800, ari.tenhonen@kolumbus.fi
Qasim tmi, Helsinki, +358465324499, abdirahmanqasim64@gmail.com
Qoore Alas Naima, Helsinki, +358469398027, deeq17@hotmail.com
Ramin Taksipalvelu Oy, Nummela, 0503037049, omar.boughzou@outlook.com
Rapiditaxi Oy , Nurmijärvi, +358503871171, jari.yrjanheikki@korsisaari.fi
Risto Vikström Oy, Espoo, +358405113533, jari.vikstrom@elisanet.fi
S O Taksikuljetus Tiimi Oy, Vantaa, 0451211602, loyal_25@hotmail.com
Saadka, Helsinki, +358041519994, sadakifrah@hotmail.com
Saaqle Taksi, Espoo, 0466197229, shaam22@hotmail.com
Salmi Reijo Tmi, Espoo, +358443779397, salmi.reijo@gmail.com
Sandbergs Taxi KB, Lapinkylä, +358400313431, robbe.sandberg@outlook.com
Sanka Kuljetus Oy, Vantaa, +358452636661, mahamuud670@hotmail.com
Shampad Scandinavian Trading, Helsinki, 0408383734, shampadkhan75@gmail.com
Stefan Korhonen Tmi, Kirkkonummi, +358407522992, stefu.korhonen@gmail.com
Stratoca/Taksi K Rastas, Nummela, 451123415, taksistratoca@gmail.com
Streng Mikko Taxi, Helsinki, +358503470400, strengmikko@gmail.com
Sulwe-Taksi, Järvenpää, +358405132672, naballah@gmail.com
Sumaya Tmi, Espoo, +358452165057, yusuf_4@hotmail.com
Suur-Uski Kimmo, Vantaa, 0400451382, uski@pp.inet.fi
T:mi Jarmo Jaakko Sarjanen, Lappila, 0407353386, jarmo.sarjanen@gmail.com
T:mi Taksi Lauri Hassinen, Espoo, 0503683500, lauri.hassinen@kolumbus.fi
T:mi Taksi T kuosmanen, Helsinki, +358405542144, kuosmanentimo56@gmail.com
Taksi 1292 Vantaa, Vantaa, 0449750441, mahamed.faghi@gmail.com
Taksi Ankara avoin yhtiö, Espoo, 0451641240, muammer.fil@hotmail.com
Taksi E 505 Rami Antola, Espoo, +0405451535, antolarami@gmail.com
Taksi E-1 Nina Wollsten, Siuntio, +358405941518, nina.wollsten@elisanet.fi
Taksi E-589 Autoilija Jyrki Mänty, Espoo, +358400440400, taxi@saunalahti.fi
Taksi Espoo 707, Espoo, +358400951333, tiina.sarenius@pp.inet.fi
Taksi Haapajoki Oy, Kerava, 0405930466, haapajoki1@gmail.com
Taksi Jet, Helsinki, +358401577484, newsinfinland@gmail.com
Taksi Jouni Raunemaa, Lohja, 0400800979, jouni.raunemaa@dnainternet.net
Taksi Jukka Karmala, Espoo, 0505740223, karmala455@gmail.com
Taksi Kuljetus ja Matkailu 3T Oy, Espoo, 0400557668, mika.myohanen@yahoo.com
Taksi Kääriäinen Juha, Karkkila, 0400471875, juhakaa@icloud.com
Taksi Lehtiranta, Kirkkonummi, 0456115800, taksi1179@luukku.com
Taksi Markku Salmi, Espoo, 0400401555, msalmi231@live.com
Taksi Marko Ojala Tmi, Karkkila, +358405063045, marko.ojala81@gmail.com
Taksi Mexan Kaakko, Veikkola, 0405489588, markku.ranilehto@elisanet.fi
Taksi Minna Saari Tmi, Karkkila, 0449708740, taksi.minnasaari@gmail.com
Taksi Oskari Peltola E-541, Espoo, +358400940731, oskari.peltola@kolumbus.fi
Taksi Patrick Ordén, Nummela, +358400690969, patte.orden@gmail.com
Taksi R.Kannisto, Vihti, +358451889444, taksi.kannisto@saunalahti.fi
Taksi Rauno Tallbacka, Espoo, 0405875415, rtallbacka@gmail.com
Taksi Reijo Kalevi Savolainen, Veikkola, +358400487474, savo.reijo@luukku.com
Taksi Risto Närhi, Kirkkonummi, 0400463449, xc60@live.fi
Taksi Sami Nurkka-Tuorila, Loppi, +358453221531, samiolavi@outlook.com
TAKSI SEPPÄ, Nummela, 0444030885, taksiseppa@gmail.com
Taksi Veikko Söderström, Veikkola, +350400311271, veikkos50@gmail.com
Taksi Västinen, Vantaa, 0415461599, juhanivastinen@gmail.com
Taksiautoilija Janne Åberg, Otalampi, +358440968158, jami-69@luukku.com
Taksiautoilija Jari Ahlroos, Kantvik, 0400831489, jari.ahlroos@elisanet.fi
Taksiautoilija Jari Soikkeli, Siuntio, 0407293183, taxisoik@gmail.com
Taksiautoilija Johnny Kaukonen, Veikkola, +358505667156, johnny.kaukonen@elisanet.fi
Taksiautoilija Kuusela Matti, Kantvik, 0400401177, taxi.kuusela@elisanet.fi
Taksiautoilija Martti Lindén, Pusula, 0400316461, martti.linden@suomi24.fi
Taksihelmi Oy, Vantaa, +3584584226666, zanest78@gmail.com
Taksikuljetukset Harri Vuolle Oy, Vantaa, +358405880814, harri@taksikuljetukset.fi
Taksipalvelu Ajetaan, Espoo, +358445088511, mokhtar_fi@hotmail.com
Taksipalvelu Peltola, Espoo, 0405015366, posti@taksipalvelupeltola.fi
Taksipalvelu Tero Ahonen, Vantaa, 0408416700, taksi.ahonen@kolumbus.fi
Taksivalo Oy, Vantaa, 0404105236, vuoroesimiehet@taksivalo.fi
Taxi 882 Vantaa Jari Kouvalainen, Vantaa, 0405000123, kouvalainen@kolumbus.fi
Taxi Björn Westerlund, Dragsvik, +358400740619, westerlund.bjorn@gmail.com
Taxi C. Lindström, Kirkkonummi, +358500445139, cenneth.lindstrom@kolumbus.fi
Taxi Fredrik Himmelroos tmi, Ekenäs, 0400207407, fhimmelroos@gmail.com
Taxi Helsingfors, Helsinki, 0405921188, jishanjony@yahoo.com
Taxi I.Jimale, Espoo, 0400470331, sundeli.ali@gmail.com
Taxi Krister Westerlund, Ekenäs, 0500846824, krille60@gmail.com
Taxi Kurt Öhman, Mustio, 0456713451, marco.ohman@hotmail.com
Taxi Lenita Lindholm, Ekenäs, +358400310580, lennu1an@hotmail.com
Taxi Lindholm Jens, Tammisaari, +358400610508, jens.lindholm@saunalahti.fi
Taxi Marie Oy, Espoo, +358407703800, taxiannmarie@gmail.com
Taxi Markus Laitila, Vantaa, +358505240981, markusltl@gmail.com
Taxi Mikael Wikström, Espoo, +358408400650, mikwik1966@gmail.com
Taxi Mårten Österlund Ab, Tammisaari, 0440471277, marten-osterlund@hotmail.com
Taxi Mört, Nummela, 0409121968, pertti.mort@gmail.com
Taxi Nikkinen Oy, Espoo, +358405912538, petri.nikkinen@dlc.fi
Taxi Pertti Joukanen, Espoo, +358505452210, taxi.joukanen@gmail.com
Taxi Turunen Ossi, Helsinki, 0405438450, ossi.turunen@kotiposti.net
Taxibus Line 24 oy, Vantaa, 0405038878, hassan.oubajja@gmail.com
Taxiliikenne Ilpo Blom, Veikkola, +358400870080, taxi.blom@co.inet.fi
Taxiline Koskinen Oy, Espoo, +358400228212, jani@taxiline24.com
Taxi-Nordström Oy, Tammisaari, +358405418700, nordstrom.stefu@gmail.com
Taxiservice A.Koskinen, Espoo, 0456747263, antti.koskinen@hotmail.com
Taxiservice P Julin Oy, Jorvas, +358400488345, julin543@gmail.com
Taxi-Tamminen Oy, Espoo, +358400400340, jari.tamminen@kolumbus.fi
Taxrok Oy, Nurmijärvi, 0405120321, tony.rokala@kolumbus.fi
tcs taksi, Helsinki, +358456100970, sofiane.tahar@outlook.com
Timo Määttänen, Espoo, 0415177000, taxi517@live.fi
Tmi A. Taskin, Vantaa, +358440200597, aviiton2005@gmail.com
Tmi Hannu Juhani Lehtinen, Helsinki, 0503079875, juhani.lehtinen@hotmail.fi
Tmi Jari Kauhtio, Vantaa, +358503392801, jari.kauhtio@gmail.com
Tmi Juha Pöllänen, Degerby, 0500478141, juha785@gmail.com
Tmi Kalevi Meri, Espoo, 0400476903, kalevi.meri@gmail.com
Tmi Markku Seppälä, Helsinki, +358505612762, markkuseppala179@gmail.com
Tmi Matti Vaalama, Espoo, 0407302643, matti.vaalama@gmail.com
Tmi Mika Repo, Espoo, +358505219835, mikajrepo@gmail.com
Tmi Mikko Jokimäki, Helsinki, +358504106054, jokis38@gmail.com
Tmi MJA Hiltunen, Espoo, 0400741114, mika.j.hiltunen@gmail.com
Tmi Pasi Talja, Karjalohja, 0445440545, pasi.talja@iki.fi
Tmi Pekka Rönty, Vantaa, 0407178287, pekka.ronty@gmail.com
Tmi Rene Westerholm, Espoo, 0405850309, taksi3espoo@gmail.com
Tmi Robert Nordström, Espoo, +358400749007, robert.nordstrom@pp7.inet.fi
Tmi Taksi Gindhish, Espoo, +358456380970, abdulkadir.abdikarim@gmail.com
Tmi TaksiNiksu, Sundsberg, +358500402578, nhoronporo@gmail.com
Tmi. JKN-liikenne, Kannonjärvi, 0407353386, jkn-liikenne@windowslive.com
Tonttila Tapio Tmi, Espoo, +350405605949, ttonttil@welho.com
Topline Taksiliikenne Oy, Espoo, +358452348767, halable42@gmail.com
TransEdu Oy, Helsinki, +358405301397, jarno@transedu.fi
Transtico oy, Perttula, +358442622244, info@taksiennakkoon.fi
TURVASUHDE.FI, Espoo, 0456087775, shajib3500@gmail.com
Txi Consulting Oy, Masala, 0504867202, petri.o.rantanen@kolumbus.fi
Umlauf Oy Ab, Helsinki, +358405142609, ulla.hannuksela@elisanet.fi
Urban Brothers Group Oy, Espoo, +358451048644, mahad.daahir@urbanbrothers.fi
Uudenmaan Ajotoimi Oy , Röykkä, 0503923984, uudenmaanajotoimi.oy@gmail.com
Vaitonen Oy, Espoo, 0405732929, vaitonen@hotmail.com
Valcab oy, Espoo, +358400440613, m.pehkonen@hotmail.com
Vane Taksit Oy, Espoo, +358500486888, ville.vane77@gmail.com
Vehari Oy, Helsinki, 0449701806, visa.vertanen@gmail.com
WEHEL Oy, Espoo, +358452683866, bashiirdhere@gmail.com
Weheliye, Espoo, +358452683866, bashiirweheliye@gmail.com
Vesa Vepsä, Espoo, 0400448010, vesa.vepsa@elisanet.fi
Vesa Vesander, Espoo, +358503408100, mari.lyytinen@gmail.com
VinVin Finland, Espoo, +358406633966, vinvinfinland@gmail.com
VL-Taxit Oy, Helsinki, +358505569898, ville@vltaxit.fi
Wollstén Taxi E-49, Nummela, +358400400740, e-49@dnainternet.net
ysom, Helsinki, +358503432468, infoysom@gmail.com
Zone Taxi, Helsinki, +358449789087, velimattirinne@gmail.com

Päiväautot

Urban Brothers Group Oy
Taksikuljetus Oy
TransEdu Oy
Taksi Timo Leino
Mavo Oy
Taksivalo Oy
Javatrans Oy
Taksikuljetukset Harri Vuolle Oy
HLA Palvelut